Kontakt DEVA SPORT ACADEMY

Máte záujem o športový fyziotréning, techniku dýchania Oxygen Advantage, Wim Hof metódu alebo vzdelávanie pre trénerov?

Prípadne máte nápad, ako by sme si mohli vzájomne pomôcť?

Napíšte nám na info@devagym.sk alebo použite kontaktný formulár nižšie a my sa vám do 3 dní ozveme.

Chcete dostávať od nás informácie a nové články z blogu?

Žiadny spam. Iba kvalitné články, ktoré vám prinesú veľa nových poznatkov.

Kto ste?

Súhlas

3 + 6 =

DEVA SPORT ACADEMY – Vzdelávanie pre trénerov

Sme jedno z mála pohybovo regeneračných centier DEVA na Slovensku, ktoré poskytuje pravidelne organizuje vzdelávanie pre trénerov v oblasti fyziotréningu, kompenzácie jednostrannej športovej činnosti, prevencie zranení, funkčného dýchania Oxygen Advantage a správnej aktivácii hlbokého stabilizačného systému. Vďaka našim odborným poznatkom z celosvetovo uznávaných metód, ako DNS – Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia, Oxygen Advantage, WHM a iné, prinášame do tréningu nové trendy, ktoré posúvajú výkon hráčov do úplne inej roviny.

Venujeme sa vzdelávaniu najmä futbalových, hokejových a hádzanárskych trénerov. Spolupracujeme tiež individuálne s vrcholovými tenistami, futbalistami a hokejistami. Nájdete nás v Topoľčanoch v DEVA Gyme alebo v Pohybovo regeneračnom centre DEVA v Dubnici nad Váhom.

Rozvoj športu na Slovensku a DEVA SPORT ACADEMY

Rozvoju športu na Slovensku je veľmi náročný z rôznych aspektov. Napriek tomu, sa vo svete dokážeme vzhľadom na naše podmienky slušne presadiť, aj keď to nie je práve také ideálne, ako to bolo počas silných generačných ročníkov. Skvelí hokejisti, budovanie futbalového reprezentačného tímu a mnoho iných kolektívnych, ale aj individuálnych športovcov sa na globálnej úrovni presadilo.

Prostredníctvom projektu DEVA SPORT ACADEMY sme sa rozhodli vďaka nášmu vzdelaniu v zahraničí a skúsenostiam získanými dennodennou prácou, ako fyzioterapeuti, tréneri či školitelia, šíriť povedomie o moderných trendoch, ktoré fungujú efektívnejšie. Naším cieľom je vzdelávať trénerov a učiť ich, ako zlepšiť tréningový proces v ich danom športe tak, aby deti, mládež a dospelí športovci mohli čo najdlhšie a bez zranení športovať a pokračovať vo svojej kariére.

Veľa poznatkov a zaujímavých tém píšeme zdarma v našom voľnom čase a určite stojí za tu námahu si niektoré články prečítať.

Sledujte DEVA SPORT ACADEMY projekt Pohybovo regeneračného centra DEVA

Pridajte sa do našej uzatvorenej skupiny na FB, kde sa inšpirujeme a vzájomne si pomáhame a radíme.

Kliknite na tlačidlo nižšie:

Sledujte naše videá a inšpirujte sa nimi.

Stači kliknúť na odber a už vám žiadne nové video neunikne.